ISOSKLO , spol. s r.o.

384 362 447 firma@isosklo.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit

ISOSKLO, spol. s r.o.

Jedná se o práci na obchodním oddělení v rozvíjející se firmě s 30- ti letým působením na trhu, která se zabývá výrobou a zpracováním stavebního skla|Požadujeme min. středoškolské vzdělání s maturitou technického nebo ekonomického směru. Aktivní znal...

Jindřichův Hradec 22 000,-

KONTAKT OSOBNĚ NEBO E-MAILEM|obsluha strojů na výrobu a opracování izolačních skel; |Požadujeme: technické vzdělání; dobrý zdravotní stav; manuální zručnost|Nabízíme: 13. plat, závodní stravování

Jindřichův Hradec 25 000,-

Pracovní náplň: Mistr ve výrobě izolačních skel.Požadujeme úplné středoškolské vzdělání, technické myšlení; dobrou znalost na PC; pečlivost; spolehlivost; komunikační schopnosti; pracovní doba 6.45-15.30 hod. a 15.00 až 23.30 hod.; možnost závodního ...

Jindřichův Hradec 20 000,-

manuální zručnost, dobrý zdravotní stav|kontakt osobně na adrese pracoviště

Jindřichův Hradec 19 000,-