Práce Nabídka zaměstnání

Řidiči vysokozdvižných vozíků - České Velenice

HOFMANN WIZARD s.r.o. - 006

České Velenice

Ing. Lenka Švarcová
+420 702 188 792
  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- Kč

KONTAKT E-MAILEM, TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ na adrese Čsl. legií 318, České Velenice
Náplň práce: řízení VZV; zavážení výroby; plnění norem a úkolů dle požadavku nadřízeného; dodržování BOZP, PO a pořádku na pracovišti;
Požadavky: platný průkaz k řízení VZV; manuální zručnost; pracovitost; spolehlivost; technické myšlení; ochota pracovat na 3 směny - R, O, N;
Nabízíme: měsíční výkonostní prémie; pololetní prémie; podnikové stravování; příspěvek na dopravu/ ubytování x svozová doprava; dovolená navíc; stravenky; příspěvek za neabsenci; možnost profesní ho růstu

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.