ZPRÁVY AKTUALITY Jižní čechy

Potřebujete nový firemní web? Pomůže vám UNIWEB!

Potřebuje vaše firma, město, úřad či instituce nové firemní www stránky, které odpovídají moderním standardům? Specialisté ze společnosti UNIWEB s.r.o. vám rádi pomohou vytvořit nové, rychlé, zabezpečené, mobilní www stránky na klíč!

0

Před měsícem

Jedenáct lidí bylo evakuováno kvůli úniku CO

K úniku jedovatého oxidu uhelnatého došlo v nočních hodinách dne 6. března 2019 v bytovém domě v ulici K. V. Raise v Českých Budějovicích.

0

Před 6 měsíci

Jihočeští silničáři už spotřebovali více posypu, než za celou loňskou zimu

Může za to zejména letošní lednové počasí, kdy se střídaly noční mrazy s denními oblevami i intenzivní srážky.

0

Před 7 měsíci

Češi jezdí rádi na kole, v posledních letech vzniklo 3240 km chráněných stezek

Česká republika investovala do cyklostezek 1,9 mld. Kč z státního rozpočtu, délka chráněných cest pro cyklisty dosáhla 3 240 km.

0

Před 8 měsíci

Proběhl 13. ročník soutěže Český kapr 2018 a na druhém místě ve stříbrném pásmu se umístil Lukáš Kučera ze Švejk restaurantu

Lukáš Kučera vařil pokrm: Kapr tažený v bylinkové páře, fáš s mrkví, podávané s beluga čočkou, řepnou krustou, rybí krémovou omáčkou z kořenové zeleniny, špenátovou majonézou, máslovým fenyklem a pstružím kaviárem.

13

Před 8 měsíci

Požár kontejneru v Táboře způsobil škodu za 15 tisíc

Osádka cisterny profesionálních hasičů z táborské stanice byla ve středu (16. ledna) ve svém městě krátce před půl osmou večerní vyslána do Zborovské ulice, kde byl u místní základní školy ohlášen požár kontejnerů.

0

Před 8 měsíci

Fandíme pěstounství! Putovní výstava od ledna 2019 v Jihočeském kraji

Krajský úřad Jihočeského kraje ve spolupráci s projektem MPSV „Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně-právní ochrany dětí“ připravil pro veřejnost putovní výstavu „Jsem pěstoun“.

0

Před 8 měsíci

Tomáš Petričák z Dubí Hory je prvním Čechem narozeným v tomto roce

Za Městský úřad Písek se ke gratulaci připojila Marie Cibulková, vedoucí odboru školství a kultury, který setkání zorganizoval.

0

Před 8 měsíci

Advent a Vánoce v Českém Krumlově

Vychutnejte si vánoční atmosféru Českého Krumlova, která Vás jednoduše pohltí - adventní a vánoční trhy, koncerty, betlémy, vánoční pohádky, andělský průvod městem, vánoční komentované prohlídky, andělské Kláštery.

0

Před 9 měsíci

Přihlaste se do soutěže Zlatý erb

Myslíte se, že právě web vaší obce je ten nejhezčí, nepřehlednější a vaši občané z něj získají mnoho užitečných informací? Pak neváhejte a přihlaste se do 21. ročníku soutěže Zlatý erb, která hodnotí nejlepší webové stránky měst a obcí.

23

Před 9 měsíci

Jihočeské nemocnice opět uspěly v projektu Nemocnice roku

Jihočeské nemocnice opět zaznamenaly úspěch v celorepublikovém prestižním projektu Nemocnice roku, který pořádá nezisková organizace HealthCare Institute.

30

Před 10 měsíci

Žáci ze strakonické školy mají novou učebnu

Tu slavnostně otevřeli ve Vyšší odborné škole, Střední průmyslové škole, Střední odborné škola řemesel a služeb ve Strakonicích (VOŠ, SPŠ a SOŠ) ve středu 21. listopadu.

7

Před 10 měsíci

Investice století českokrumlovské nemocnice

Po roce a osmi měsících od zahájení stavby byly v pátek 16. listopadu slavnostně otevřeny nové multifunkční pavilony, které lze při nákladech 180 milionů korun právem považovat za investici století v českokrumlovské nemocnici.

24

Před 10 měsíci
uniweb18zpravyctverec