ZPRÁVY AKTUALITY Jižní čechy

Požár kontejneru v Táboře způsobil škodu za 15 tisíc

Osádka cisterny profesionálních hasičů z táborské stanice byla ve středu (16. ledna) ve svém městě krátce před půl osmou večerní vyslána do Zborovské ulice, kde byl u místní základní školy ohlášen požár kontejnerů.

0

Včera

Fandíme pěstounství! Putovní výstava od ledna 2019 v Jihočeském kraji

Krajský úřad Jihočeského kraje ve spolupráci s projektem MPSV „Systémový rozvoj a podpora nástrojů sociálně-právní ochrany dětí“ připravil pro veřejnost putovní výstavu „Jsem pěstoun“.

0

Před týdnem

Tomáš Petričák z Dubí Hory je prvním Čechem narozeným v tomto roce

Za Městský úřad Písek se ke gratulaci připojila Marie Cibulková, vedoucí odboru školství a kultury, který setkání zorganizoval.

0

Před 2 týdny

Advent a Vánoce v Českém Krumlově

Vychutnejte si vánoční atmosféru Českého Krumlova, která Vás jednoduše pohltí - adventní a vánoční trhy, koncerty, betlémy, vánoční pohádky, andělský průvod městem, vánoční komentované prohlídky, andělské Kláštery.

0

Před měsícem

Přihlaste se do soutěže Zlatý erb

Myslíte se, že právě web vaší obce je ten nejhezčí, nepřehlednější a vaši občané z něj získají mnoho užitečných informací? Pak neváhejte a přihlaste se do 21. ročníku soutěže Zlatý erb, která hodnotí nejlepší webové stránky měst a obcí.

23

Před měsícem

Jihočeské nemocnice opět uspěly v projektu Nemocnice roku

Jihočeské nemocnice opět zaznamenaly úspěch v celorepublikovém prestižním projektu Nemocnice roku, který pořádá nezisková organizace HealthCare Institute.

30

Před měsícem

Žáci ze strakonické školy mají novou učebnu

Tu slavnostně otevřeli ve Vyšší odborné škole, Střední průmyslové škole, Střední odborné škola řemesel a služeb ve Strakonicích (VOŠ, SPŠ a SOŠ) ve středu 21. listopadu.

7

Před měsícem

Investice století českokrumlovské nemocnice

Po roce a osmi měsících od zahájení stavby byly v pátek 16. listopadu slavnostně otevřeny nové multifunkční pavilony, které lze při nákladech 180 milionů korun právem považovat za investici století v českokrumlovské nemocnici.

24

Před 2 měsíci

Výherci soutěže TschechischQuiz navštívili Jihočeský kraj

Dvojice studentek z Gymnázia Keimgasse v dolnorakouském Mödlingu prožila společně se svými spolužáky 4 dny v Jihočeském kraji.

10

Před 2 měsíci

Nejvyšší ocenění si ve Zbirohu převzali také hasiči HZS Jihočeského kraje

U příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu uděluje Hasičský záchranný sbor ČR každoročně medaile a plakety osobnostem uvnitř i vně bezpečnostního sboru.

10

Před 2 měsíci

Jihočeský kraj zavede ve veřejné dopravě bezkontaktní a mobilní platby

Jihočeský kraj zavede ve veřejné dopravě možnost bezkontaktních plateb debetními, kreditními kartami a platby prostřednictvím mobilních telefonů.

3

Před 2 měsíci

Práce na rekonstrukci si vyžádá dočasný přesun autobusového nádraží

Autobusové nádraží v Českém Krumlově se na dva měsíce přestěhuje do provizoria na Špičáku.

2

Před 3 měsíci

Martin Maxa jde s dobou, spustil nový web pro mobilní zařízení

Oblíbený český zpěvák Martin Maxa jde s dobou a spustil nové moderní internetové stránky, které jsou vyladěny pro mobilní zařízení.

2

Před 3 měsíci

Domov seniorů Dačice za 110 milionů. Bude sloužit 73 klientům

Hejtmanka Stráská otevřela nový Domov seniorů Dačice za 110 milionů. Bude sloužit 73 klientům, kteří se sem stěhují z nevyhovujících Budíškovic

0

Před 4 měsíci
szo-zpravy