Práce Nabídka zaměstnání

EXPEDIENT/KA

Pavel Völfl
602 193 408

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Bližší informace: jedná se o zaměstnání na dobu určitou- zástup za dlouhodobou nemoc.
Náplň práce: činnost související s evidencí materiálu (vážení, příjem a výdej), jednoduchá administrativní činnost, fakturace, objednávky, práce s PC, práce vykonávané na základě příkazu nadřízeného pracovníka, komunikace s ostatními pracovníky a zákazníky, skladová a provozní evidence, úklid pracoviště.
Požadavky: základní znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), pracovitost a příjemné vystupování, komunikační a základní organizační schopnosti, flexibilita a loajalita.
Výhodou praxe ve výrobě stavebních hmot nebo ekonomickém úseku, samostatnost, zodpovědnost a časová flexibilita nutná.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, dovolená navíc.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky či e-mailem (strukturovaný životopis).