Práce Nabídka zaměstnání

TECHNIK/TECHNIČKA pro Laboratoř arbovirologie

Biologické centrum AV ČR, v. v. i.

Branišovská 1160, České Budějovice

Detail firmy

Václav Hönig
+420 387 775 941

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 23 500,- až 26 000,- Kč

Náplň práce: Vaší náplní práce by bylo zabezpečení chodu laboratoře- péče o tkáňové kultury, příprava reagencií, vyřizování objednávek a samostatné provádění dílčích virologických a molekulárně-biologických pokusů zejména: plakové titrace, základní detekční a vizualizační metody molekulární biologie (PCR, real-time PCR, IFA, PAGE, western blotting, chromatografické metody, klonování).
Požadujeme: VŠ vzdělání přírodovědného směru; znalost angličtiny minimálně na běžné komunikační úrovni; pečlivost, samostatnost, vysoké nasazení a časovou flexibilitu,; komunikativnost, ochotu učit se novým věcem a zaučovat ostatní, respekt a schopnost přizpůsobit se zavedeným návykům a požadavkům laboratoře; ochotu pracovat s viry (virus klíšťové encefalitidy a další flaviviry, SARS-CoV-2 apod.); dobrou znalost práce na PC (MS Office).
Výhodou: zkušenost s prací s tkáňovými kulturami, aseptická práce, péče o laboratorní zvířata; zkušenost se základními virologickými a molekulárně-biologickými technikami; zkušenost se statistickými metodami; očkovaní proti klíšťové encefalitidě, hepatitidě B.
Benefity: 1 týden dovolené navíc, celkem tedy 5 týdnů placené dovolené ročně; dotované závodní stravování v naší vlastní jídelně; benefity ze Sociálního fondu; zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci mezinárodního významu; přátelské mezinárodní pracovní prostředí; podpora volnočasových aktivit; jazykové kurzy zdarma- čeština pro cizince, angličtina pro Čechy (kapacita je omezena); příležitost účastnit se mentoringových programů jako mentor nebo mentee; zvýhodněný mobilní tarif u smluvního operátora; zvýhodněné bankovní služby u smluvní banky.
Zašlete nám motivační dopis se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.