https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Husova+361%2C+Beroun&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9547273;14.0740855;Husova 361, Beroun 266 01, Česko ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - Kontakt: telefonicky, e-mailem. | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kateřina Pavlasová
731430623

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 24 000,- Kč

Náplň práce: zpracování objednávek od zákazníků, fakturace, objednávání zboží u dodavatele, příjem zboží na sklad, komunikace se zákazníkem, OZ a dodavateli. Požadujeme: středoškolské vzdělání, znalost práce s PC, dobré komunikativní schopnosti, aktivní a odpovědný přístup k práci spolehlivost, důslednost a výpis z rejstříku trestů. Práce vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Kontakt: telefonicky, e-mailem.