https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Bud%C4%9Bjovick%C3%A1+416%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3051332;14.1540673;Budějovická 416/22, Písek 397 01, Česko ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE SE ZZ, OZP/TZP | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE SE ZZ, OZP/TZP

VPT Partner s.r.o.

Budějovická 416, Písek

Detail firmy

Eva Římanová

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 23 000,- Kč

VYHRAZENO PRO OZZ A OZP!!!
Staňte se součástí našeho skvělého týmu. Hledáme kolegu/kolegyni na pozici administrativního pracovníka/pracovnice, které je určené pro osobu s OZP/TZP nebo osobu se ZZ.
Vaším hlavním úkolem bude administrativní práce, reportování dat dodavatelům, vedení záznamů v informačním systému, zadávání objednávek, kontrola dokumentů apod.
Co Vám nabízíme?
- Zázemí dlouhodobě prosperující české společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost okamžitého nástupu
- Pravidelnou pracovní dobu po-pá 7:00 - 15:30 hod. (možnost i zkráceného úvazku)
- Kancelář kousek od centra města, MHD a parkoviště jen pár kroků
- Přátelský tým a pracovní prostředí
- V neposlední řadě také výbornou kávu
Co od Vás požadujeme?
- Ukončené SŠ vzdělání
- Znalost angličtiny
- Praxe v administrativě výhodou
- Znalost práce na PC
- Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost
Náplň práce:
- Komunikace s dodavateli
- Práce s PC, vedení záznamů v informačním systému, e-mailová komunikace, ostatní administrativní práce
- Komunikace s týmem
- Online školení
Zašlete nám své CV a krátký motivační dopis na email volnamista@vseprotisk.cz.
Těšíme se na vás!