https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Kest%C5%99any&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2690466;14.0725381; , 398 21, Česko AGRONOM | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Miloslav Vačkář
777 27 90 33

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 29 000,- až 40 000,- Kč

Náplň práce: veškeroé agronomické práce, řízení polních prací, vedení evidence hnojiv a chemických přípravků, příprava osevních plánů, vedení evidence půdních bloků
Požadavky: ŘP skup. B podmínkou
Pracovní doba: 7.00 - 11.30 hod.; 12.00 - 15.30 hod.
Nabízíme: stravovací paušál, telefon
První kontakt.: Bc. Miloslav Vačkář, tel.: 777 279 033 (7.00 - 11.30 - 12.00 - 15.30) , e-mail: reditel@zdkestrany.cz