https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Moskevsk%C3%A1+2383%2C+Most&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5071954;13.6553333;Moskevská 2383, Most 434 01, Česko ASISTENT/-KA PRODEJE | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ASISTENT/-KA PRODEJE

BIKERS CROWN, s.r.o.2

Moskevská 2383, Most

Detail firmy

Kateřina Veselá
604234787

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 22 000,- až 25 000,- Kč

Náplň práce:
- aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny
Požadavky:
- dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka
Zaměstnanecké výhody:
- nákup na zaměstnaneckou slevu, finační benefity, provize z prodeje, věrnostní příplatek, benefity po uplynutí odpracovaných let, firemní akce apod.
Hlásit se:
- Veselá Kateřina, tel.: 604234787, volat každý den 7,00-15,00 hod..,
e-mail: katerina.vesela@@bikerscrown.cz - zaslat životopis, osobně pouze po telefonické domluvě