https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Severn%C3%AD+334%2C+O%C5%99ech&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.0244505;14.3031631;Severní 334, 252 25, Česko Asistent prodeje | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Asistent prodeje

Kateřina Veselá
604 234 787

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 25 000,- až 28 000,- Kč

Náplň práce:
aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny

Požadavky:
dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka

Nabízíme:
Nákup na zaměstnaneckou slevu, finanční benefity, provize z prodeje, věrnostní příplatek

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem nebo telefonicky (Každý den 7,00 - 15,00).