https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Strojnick%C3%A1+1554%2C+Rychnov+nad+Kn%C4%9B%C5%BEnou&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1559471;16.2807159;Strojnická 1554, Rychnov nad Kněžnou 516 01, Česko Automechanik | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Automechanik

Štěpán Purm
494 322 092

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 35 000,- Kč

Kontakt telefonicky, e-mailem na adresu stepan.purm@bestdrive.cz nebo osobně na pracovišti.
Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik nebo v příbuzném oboru
- praxe v autoservisu alespoň 1 rok nebo zájem o obor
- řidičský průkaz sk. B (sk. C výhodou)
- fyzická zdatnost (možnost manipulace s těžkými břemeny)
- výpis z rejstříku trestů.
Náplň práce:
- provádění základních a rozšířených autoservisních činností na osobních vozidlech
- 3 měsíce v roce převážně pneuservisní činnosti, zbývající část roku převážně odborné autoservisní práce
- práce 40 hod. týdně dle naplánování s vedoucím pobočky
- v sezóně možnost přesčasů, které budou zaplaceny nebo bude možnost čerpání náhradního volna.
Nabízíme:
- bonusy/prémie k základní mzdě, 25 dnů dovolené, stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky /služby
- vzdělávací kurzy.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.