https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nebahovsk%C3%A1+1015%2C+Prachatice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.0071371;14.0107899;Nebahovská 1015, Prachatice 383 01, Česko Bioanalytik pro klinickou biochemii | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Bioanalytik pro klinickou biochemii

Nemocnice Prachatice,a.s.

Nebahovská 1015, Prachatice

Detail firmy

Lucie Bicanová
702236509
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 30 000,- až 42 500,- Kč

Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na klinickou chemii nebo biochemii, vhodné pro absolventy, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, pracovitost, zodpovědnost

Náplň práce: identifikace, hodnocení a zajištění zpracování vzorků biologického materiálu, příprava materiálu pro laboratorní činnost, ukládání laboratorních chemikálií a setů a kontrola jejich použitelnosti, používání přístrojové a laboratorní techniky a zabezpečování její údržby, základní i specializovaná laboratorní vyšetření a měření, zpracování vzorků pro IKK a EKK, atd.

Smluvní mzda podle zkušeností a praxe, nadstandardní délka dovolené (30 dní), mateřská školka s prodlouženou pracovní dobou, příspěvek na pezijní připojištění ve výši až 3.600,- Kč/ročně, odměny k pracovním a životním výročím, benefity na zdraví, sport, kulturu a vzdělání