https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nezvalova+958%2C+Hradec+Kr%C3%A1lov%C3%A9&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.2091508;15.8404579;Nezvalova 958/11, Hradec Králové 500 03, Česko CHEMIK ANALYTIK / ANALYTIČKA V ODD. FARMACEUTICKÝCH ANALÝZ | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

CHEMIK ANALYTIK / ANALYTIČKA V ODD. FARMACEUTICKÝCH ANALÝZ

Rudolf Stránský
602 745 694

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 18 500,- až 34 000,- Kč

Náplň práce:
- práce v SVP systému pro farmacii
- odborný pracovník na úseku kapalinové chromatografie (HPLC)
- provádění fyzikálně chemických zkoušek
- vedení řádné dokumentace o prováděných zkouškách
- tvorba výpočtových formůlářů v Excelu a programování s pomocí maker
- kontrola a kompletace výsledků pro zákazníka
- dodržování požadavků SVP pro léčiva a pravidel metrologie
- podílet se na tvorbě předpisové dokumentace a pracovních návodů
- spolupráce na zajištění chodu laboratoře
Požadavky pro přijetí:
- SŠ/VŠ chemického nebo farmaceutického zaměření, znalost analytické chemie vč. chromatografických metod, praxe v laboratoři výhodou, podmínkou je základní znalost programování s pomocí maker, základní znalost AJ , spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
Další informace: smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením na dobu neurčitou
- platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick days, příspěvek na stravenky, milý a přátelský pracovní kolektiv