Práce Nabídka zaměstnání

DISPONENT/KA PROVOZU OBALOVÉ LOGISTIKY

LAŠEK spol. s r.o.

U Sirkárny 658, České Budějovice

Detail firmy

Rudolf Prášek
776 641 043

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 22 300,- až 28 000,- Kč

Bližší informace: možnost třísměnného provozu.
Náplň práce: organizace zajištění objednávek obalů, zajištění nakládek a vykládek materiálu, s tím související administrativa.
Požadavky: uživatelská znalost práce na PC- WORD, EXCEL, znalost SAP výhodou- není nutností, zaškolíme, komunikační dovednosti.
Nabízíme: stabilní zázemí společnosti, příspěvek na stravu, možnost profesního rozvoje.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.