https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Holubov&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.8912722;14.3238095; , , Česko Dělník/ice ve zpracování | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Dělník/ice ve zpracování

Personální oddělení
380 778 109

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 440,- Kč

Náplň práce: obsluha lepícího stroje, zakládání a odebírání hotových výrobků, kontrola.
Požadujeme: manuální zručnost a důslednost; ochota pracovat na 3 směny; spolehlivost; pracovitost; samostatnost; dobrý zdravotní stav; praxe ve výrobní společnosti výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
o perspektivní zázemí ve stabilní a silné společnosti
o finanční ohodnocení odpovídající délce praxe, roční odměny
o příspěvek na relax - 1000,- Kč každý měsíc
o příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
o bonusová karta Flexi Pass Card s kreditem až do výše 7.000,- Kč
o možnost závodního stravování s příspěvkem
o příspěvek na dopravu
o příspěvek na dětské tábor/rekreaci
o příspěvek na lázeňskou léčbu
o odměna za odpracované roky a při životním výročí
o 25 dní dovolené (po jednom roce společné spolupráce)
o příplatky za účast na mimořádných akcích.

Kontak po - pá 7:00 - 15:00 hodin na tel. 380 778 109, e-mail: personalni@grafobal.cz, osobně na adrese Holubov 52 po tel. domluvě