Práce Nabídka zaměstnání

ELEKTROTECHNIK - VEDENÍ STAVEB V OBORU

ELBEN CB s.r.o.

Klostermannova 693, České Budějovice

Detail firmy

Pavel Beneš
603 496 150

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 37 000,- až 40 000,- Kč

Popis pozice: vedení staveb- montáž silnoproudých zařízení, elektroinstalace.
Praxe: min.3 roky.
Požadujeme: ŘP sk. B, vyhláška 50/1978 Sb. § 6 a více, praxe v oboru, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, anglický nebo německý jazyk vítán.
Pracovní náplň:vedení a kontrola realizace staveb v oboru elektro , komunikace se zákazníkem
Náplň práce: motivující finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností a výsledků, zaměstnanecké benefity, zajímavou a perspektivní práci v ČR, příjemné pracovní prostředí s výborným týmem lidí, odborné vzdělání v rámci interních programů.
Nástup: možný ihned nebo po dohodě.
Požadované vzdělání: střední odborné s maturitou.
Finanční ohodnocení: 37.000 - 40.000 Kč dle zkušeností.