https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=N%C3%A1dra%C5%BEn%C3%AD+1383%2C+Milevsko&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4453248;14.3671376;Nádražní 1383, Milevsko 399 01, Česko FARMACEUTICKÝ/Á ASISTENT/KA | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

FARMACEUTICKÝ/Á ASISTENT/KA

Aspasia s.r.o.

Nádražní 1383, Milevsko

Detail firmy

Lenka Třeštíková
382 522 014

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 26 000,- Kč

Požadujeme:
- odpovídající vzdělání v oboru, příjemné vystupování, profesionalita a loajalita.
Náplň práce: prodej volněprodejných přípravků, příprava dle receptů, příjem zboží a práce se zákazníky.
Pracovní doba: jedna směna - pohyblivá v rozmezí otevírací doby lékarny.
Otevírací doba: po - pá 7:30 - 17:00 hod, so 7:30 - 11:30 hod.
Nabízíme: roční odměna až do výše měsíční mzdy, měsíční odměna až 13 000,-Kč, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na životní a penzijní pojištění, motivační složka mzdy (měsíční a roční odměny).
První kontakt: Pharm.Dr. Lenka Třeštíková, email: trestikova@lekarenskyholding.cz a domluvit schůzku.