https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C4%8Celakovsk%C3%A9ho+8%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3097812;14.1397036;Čelakovského 8/4, Písek 397 01, Česko FYZIOTERAPEUT/KA | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

FYZIOTERAPEUT/KA

Ilona Přibáňová
731 404 071
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 170,- Kč

Náplň práce: odborná fyzioterapeutická a rehabilitační péče o klienty, realizace cvičení na základě lékařských doporučení, realizace individuálních cvičení, skupinová cvičení, práce s dokumentací, poradenství v oblasti kompenzačních pomůcek a vedení skladu kompenzačních pomůcek.
Očekáváme odbornou způsobilost pro výkon povolání fyzioterapeuta/ky (zákon č.96/2004 Sb.), osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, uživatelská znalost práce na PC, bezúhonnost, komunikativnost, zodpovědnost, trpělivost a sociální cítění.
Kontakt: Bc. Ilona Přibáňová, tel. 731 404 071, e-mail: vrchni.pisek@senecura.cz, osobně pondělí - pátek 7.30 - 15.00 hod.