https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Prusinovsk%C3%A9ho+113%2C+Krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.2979222;17.3934353;Prusinovského 113/1, Kroměříž 767 01, Česko Finanční konzultant/ka | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Finanční konzultant/ka

NN Finance, s.r.o. - prac. Kroměříž

Prusinovského 113, Kroměříž

Detail firmy

Markéta Heglasová
601 087 214

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- Kč

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: zajišťování péče o stávající klientský kmen (přidělený po zapracování), ale i rozšiřovat obchodní možnosti společnosti
- Požadavky: min. SŠ/SOU s maturitou, vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady, nadšení pro práci s lidmi/proklientský přístup, příjemné vystupování a komunikativnost, fair play, soulad s hodnotami společnosti (Srozumitelnost - Péče - Spolehlivost), chuť se zkušeným manažerem budovat něco nového
- Benefity: možnost homeoffice, pružná pracovní doba
- kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: marketa.heglasova@nn.cz