https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%98etenick%C3%A1+133%2C+Teplice&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.6422023;13.7922352;Řetenická 133, 415 01, Česko Frézař - obsluha 5-osého CNC obráběcího centra | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Frézař - obsluha 5-osého CNC obráběcího centra

Václav Aulický
383 827 144

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 160,- až 240,- Kč

Náplň práce:
- Obsluha 5-osého CNC obráběcího centra Hermle
- Čtení výkresové dokumentace
- Programování, příprava a obsluha stroje (portálové centrum)
- Spolupráce s technologem/ programátorem
- Kontrola výrobků dle dokumentace
- Práce s dílenskými měřidly
Požadujeme:
- Minimální vzdělání SOU
- Praxe v oboru
- Znalost ovládání a seřizování CNC obráběcích strojů
- Znalost technologie obrábění
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Znalost nástrojů pro obrábění
- Spolehlivost
- Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
- Flexibilita
- Programování CNC strojů výhodou
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100,- Kč)
- Nápoje na pracovišti zdarma
- Jednosměnný provoz
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zaměstnanecká sleva na výrobky
- 5 týdnů dovolené
Nástup možný ihned
Mzda: 160 až 240,- Kč / hod - dle prokázaných schopností
Vaše nabídky s profesním životopisem zasílejte včetně telefonického kontaktu na e-mail: vaclav.aulicky@wienerberger.com, popř. kontaktujte telefonicky +420 383 82 7144 nebo
mob. +420 602 283 455.
Web: http://www.eurostroj.cz