https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Karlov+42%2C+Jind%C5%99ich%C5%AFv+Hradec&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1383109;14.9985651;Karlov 42, Jindřichův Hradec 377 01, Česko Frontend Developer (Angular / JavaScript) | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Frontend Developer (Angular / JavaScript)

DATA-NORMS s.r.o.

Karlov 42, Jindřichův Hradec

Detail firmy

Zasílat životopis
384377711

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 30 000,- až 50 000,- Kč

NÁPLŇ PRÁCE

Vývoj nové webové aplikace na frameworku Angular.

OČEKÁVÁME

znalosti HTML5 a CSS (LESS, SCSS)
analytické myšlení, schopnost rychle se učit novým věcem
dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
schopnost týmové spolupráce
znalost anglického jazyka (psaní krátkých komentářů v kódu)

OCENÍME

znalosti Angular a TypeScript výhodou
orientace v podnikové administrativě, ekonomice a účetnictví výhodou

NABÍZÍME

mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem
zajímavá a perspektivní práce s možností odborného růstu a seberealizace
příjemné pracovní prostředí
flexibilní pracovní doba
stravenkový paušál
k dispozici kuchyňka, káva a čaj
5 sick days
po pěti letech práce u nás: 5 týdnů dovolené
možnost studia během zaměstnání
práce na plný nebo zkrácený úvazek (min. 80%)
nástup ihned nebo dle dohody

NA POZICI SE UPLATNÍ

Junior developer
Senior developer

Nabízíme zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí s možností seberealizace a odborného růstu. Nástup dle dohody. Sídlem společnosti a místem pracoviště je Jindřichův Hradec.

V případě zájmu zašlete vaši nabídku včetně strukturovaného profesního životopisu na náš email.