https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Bud%C4%9Bjovick%C3%A1+2440%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3033656;14.1586627;Budějovická 2440, Písek 397 01, Česko HOTELOVÝ/Á RECEPČNÍ | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

HOTELOVÝ/Á RECEPČNÍ

Hotel "U kapličky" s.r.o.

Budějovická 2440, Písek

Detail firmy

Kateřina Bernasová
775 289 531

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Náplň práce: komunikace s hosty, ubytování, nabízení doplňkových služeb, práce s PC.
Požadavky: anglický jazyk aktivně, německý jazyk výhodou, základní znalost práce na PC.
Pracovní doba 7 do 19, od 19 do 7 hod.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: podnikové stravování, možnost ubytování.
Schůzku si domluvte na tel. 775 289 531, e-mail: info@hotelukaplicky.cz nebo osobně na uvedené adrese.