https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Vysok%C3%BD+Chlumec&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.6176522;14.3897618; , 262 52, Česko Hlavní mechanici | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Hlavní mechanici

Petra Jungová
775 742 920

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 45 000,- Kč

Pozice: Hlavní mechanici
Hledáme dynamického člověka na pozici Hlavního mechanika.
Do dceřiné společnosti ČESKÁ ŽULA s.r.o., patřící do rostoucí mezinárodní skupiny Premiot Group, a.s., hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavního mechanika.
Zabýváme se těžbou a zpracováním žuly ve vlastním kamenolomu a výrobním závodě v Sedlčanech za pomocí moderních technologií i tradičních kamenických postupů.
Náplň práce:
- Zodpovědnost za provozuschopnost strojů a zařízení
- Zjišťování poruch, koordinace oprav, údržby, seřizování a odborné prohlídky strojů a zařízení
- Vedení příslušných záznamů a technické dokumentace
- Zpracování požadavků na materiál na údržbu a opravy strojů
- Příprava a kontrola pracoviště pro opravy strojů a zařízení
- Demontáže, opravy a montáže strojů a zařízení
- Podávání návrhů úprav ke zlepšení funkčnosti zařízení
- Dohled nad péči svěřených strojů zaměstnancům
- Pravidelný reporting vedení společnosti
Požadujeme:
- SŠ/SOU s technickým zaměřením
- Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
- Znalost důlní mechanizace výhodou
- Samostatnost, organizovanost, proaktivní přístup
- Odpovědnost, pečlivost a svědomitost při práci
- Řidičský průkaz skupiny B
- Uživatelskou znalost MS Office
Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení
- Pestrou práci v dynamickém prostředí v silné, neustále rostoucí firmě
- Vysokou míru samostatnosti, možnost realizovat své nápady v praxi
- Perspektivu osobního a kariérního růstu
- 5 týdnů dovolené
- Multisportka
Možnost nástupu ihned (případně dohodou). Mzda:30 000,- až 45 000,- Kč
Kontakt: Jungová Petra, tel.: 775 742 920, e-mail: p.jungova@premiot.com
Osobně na provozovně Vápenice u Vysokého Chlumce, telefonicky nebo e-maile.
Místo výkonu práce: Vápenice u Vysokého Chlumce