https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jungmannova+32%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3072533;14.1479443;Jungmannova 32/7, Písek 397 01, Česko KONTAKTNÍ/TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

KONTAKTNÍ/TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 24 300,- Kč

Náplň práce:
- kontaktní a terénní sociální práce s osobami ohroženými závislostí nebo osobami závislými
- poskytování informací o rizicích spojených s užíváním drog a o jejich snižování
- sociální poradenství, motivační rozhovory a krizová intervence
- mapování životní situace klienta, společné plánování jednotlivých kroků spolupráce
- zprostředkování dalších služeb, doprovázení při jednání s úřady, lékaři atd.
- zajišťování potřebných administrativních úkonů, vedení dokumentace
Vhodné i pro absolventy.
Požadavky:
- minimálně VOŠ v oboru sociální práce či adiktologie - dle zákona č.108/2006 Sb.
- trestní bezúhonnost, minimální věk 21 let
- dobré komunikační dovednosti
- schopnost týmové spolupráce
- flexibilitu - schopnost reagovat na nepředvídatelné změny situace
- kreativitu, ochotu vzdělávat se
- ŘP sk. B - aktivní řízení
Pracovní doba dle provozní doby Kontaktního centra.
První kontakt: kacko@arkada-pisek.cz