https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=K%C5%99em%C5%BEe&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.9049634;14.3049537; , Krems an der Donau 382 03, Česko Konstruktér | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Konstruktér

Věra Koubová
725 566 798

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 40 000,- až 41 000,- Kč

Náplň práce:
vytváření výkresové dokumentace, spolupráce na vývojových projektech.
Požadujeme:
vzdělání strojírenského směru, znalost CAD systému (Iventor, Vault výhodou), loajální a tvůrčí přístup ke svěřeným úkolům, pečlivost, komunikativnost, rychlost, systematičnost. Pokročilá znalost sady MS Office, aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou.
Nabízíme:
Měsíční mzda 40.000-41.000Kč, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příplatek na stravování, možnost pohyblivé pracovní doby, možnost uplatnění jazykových znalostí (NJ, AJ), nabídka jazykových kurzů, letní prémie 10.000,-, vánoční prémie 10.000,- roční odměna za hospodářský výsledek, zázemí a rozvíjení osobních schopností a ambicí. Tvořivá práce v kolektivu 6 konstruktérů, který na polních postřikovačích vyvíjí železné konstrukce, rozvod hydrauliky, vody, vzduchu a řídící elektroniku. Jsme stabilní firma s českými majiteli s vlastním výrobním a obchodním programem.
Kontakt: Koubová, tel.: 725 566 798 (od 6:00 hod. - 14:45 hod.) e-mail: koubova@agrio.cz, osobně: Mříč č.p. 66, 382 03 Křemže (od 6:00 hod. - 14:45 hod.).