Práce Nabídka zaměstnání

Koordinátor/ka příměstských táborů

Attavena, o.p.s.

Husova tř. 622, České Budějovice

Detail firmy

Andrea Smržová
774 223 887
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 26 000,- Kč

Náplň práce:
• organizace letních příměstských táborů,
• administrativa spojená s projektem,
• komunikace se spolupracujícími organizacemi a klienty,
• oslovování nových organizací,
• prezentace projektu a služeb organizacím a klientům,
• správa databáze klientů.
Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání,
• výbornou uživatelskou znalost Windows, MS Office a internetu,
• ŘP skupiny B – aktivní řidič/ka,
• organizační dovednosti, smysl pro detail, pečlivost,
• tvůrčí přístup a chuť učit se nové věci,
• příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti,
• empatii – zejména schopnost vnímat potřeby a specifika klientů,
• pružnost v pracovním nasazení.
Nabízíme:
• práci v menším tvůrčím týmu,
• příjemné prostředí společnosti s mnohaletou zkušeností,
• flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice,
• podporu osobního a profesního růstu,
• spoluúčast na projektech a službách, které mají smysl,
• úvazek v rozsahu 0,75 až 1,00; mzdu od 26 000 Kč při úvazku 1,0
Máte-li o pozici zájem, pošlete nám prosím:
1) strukturovaný životopis
2) vaše motivační video

Proč motivační video a jak jej zpracovat?
Naším požadavkem je vybrat komunikativní osobu, která svým vystupováním a přístupem zaujme klienty a vhodně doplní náš tým. Proto jsme místo motivačního dopisu zvolili video.
Ve videu (2-5 minut) nám osobně sdělte, kdo jste a co zajímavého nám právě Vy můžete nabídnout. Svou prezentaci umístěte jako neveřejné video na YouTube a odkaz pošlete na info@attavena.cz (neveřejné video vidí jen lidé, kterým zašlete odkaz). Do předmětu zprávy napište: Jmeno_koordinator. V příloze e-mailu zašlete i strukturovaný životopis. Požadujeme oba uvedené podklady.
Přihlášky přijímáme do 27. 09. 2021, 23:59.
Přihlášky vyhodnocujeme průběžně a výběrové řízení můžeme ukončit před uvedeným termínem. Máte-li zájem, neváhejte.
Předpokládaný nástup: říjen 2021
Kontakt: Andrea Smržová, +420 774 223 887, www.attavena.cz