https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%A0pidrova+49%2C+Vimperk&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.0530870;13.8063751;Špidrova 49, Vimperk 385 01, Česko Kuchař/ka | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Kuchař/ka

Alena Jetelinová
702226937

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Náplň práce:
práce od pondělí do pátku, od 5:30 do 14:00
příprava jídel do teplého bufetu, hotových jídel a minutek
výdej jídel hostům

Požadujeme:
výuční list výhodou, praxe v oboru podmínkou (nejlépe z firemního nebo jiného velkokapacitního stravování)
spolehlivost, chuť do práce, týmovost

Zam. výhody: celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
obědy za 25 Kč
směny od pondělí do pátku - víkend patří vám, ne práci
menší stabilní tým a skvělá manažerka, která vám se vším ráda pomůže
certifikované kurzy Kulinářského umění a prestižní kuchařské soutěže
Multisport karta - zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony
zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy

Způsob kontaktu: telefonicky - všední dny od 8:00 do 18:00 - Jetelinová Alena, tel.: 702 226 937