https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Faltisova+998%2C+Trutnov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5632920;15.9076680;Faltisova 998, Trutnov 541 01, Česko Lékař/lékařka v oddělení lékařské posudkové služby | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Lékař/lékařka v oddělení lékařské posudkové služby

Daniela Prokešová

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 43 890,- až 59 980,- Kč

Náplň práce:
Posuzování zdravotního stavu a pracovní schopnosti fyzických osob pro účely sociálního zabezpečení a pro účely poskytnutí dávek a průkazu osoby se zdravotním postižením při zjišťovacích a kontrolních lékařských prohlídkách (tzn. posuzování invalidity a změny stupně invalidity, dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu dítěte a jeho neschopnosti vykonávat z důvodu tohoto zdravotního stavu výdělečnou činnost, posuzování zda jde o osobu zdravotně znevýhodněnou, posuzování schopnosti pohyblivosti a orientace pro účely řízení o přiznání průkazu osoby se zdravotním postižením, zdravotního stavu- rozsahu porychy- pro účely příspěvku na zvláštní pomůcku a posuzování stupně závislosti fyzické osoby pro účely příspěvku na péči).
Požadujeme:
- absolvování nejméně šestiletého prezenčního studia, které obsahuje teoretickou a praktickou výuku v akreditovaném lékařském magisterském studijním programu
- členství v České lékařské komoře
- získání specializované způsobilosti (v některém z oborů specializačního vzdělávání s výjimkou: hygiena a epidemiologie, klinická biochemie, lékařská genetika, lékařská mikrobiologie, patologie a soudní lékařství)
- absolvování certifikovaného kurzu pro posudkové lékařství zakončeného atestací z posudkového lékařství nejpozději do 3 let od zařazení na pracovní místo lékaře lékařské posudkové služby
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou s možností zkrácení úvazku
- platové zařazení v 13. platové třídě podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění + příplatky
- 25 dní dovolené za kalendářní rok, 5 dní indispozičního volna (sick days)
Nástup dle dohody.
Kontaktní telefon 499 848 382
Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, zašlete profesní životopis na adresu: k rukám ředitelky OSSZ Trutnov, Faltisova 998, 541 01 Trutnov. Budeme obratem reagovat.