https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Samota+253%2C+Kaplice&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.7204662;14.4825636;Samota 253, Kaplice 382 41, Česko MONTÁŽNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE - vše tě naučíme, nově doprava zdarma! | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE - vše tě naučíme, nově doprava zdarma!

Lenka Nožičková,
388 404 315

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 27 000,- až 35 000,- Kč

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - vše tě naučíme!
Pomůžeme ti, abys začátek dobře zvládl. Praxi nepotřebuješ.

Náplň práce:
Seznámíme tě s naší výrobou a především poznáš činnosti při montáži chladírenského nábytku
Naučíme tě odborně zacházet s různým nářadím (např. aku vrtačky, nýtovačky)
Pokud budeš mít zájem, naučíme tě i letovat měď nebo ovládat jednoduchou manipulační techniku. Vyřízení platných oprávnění od nás je samozřejmostí
Po zaškolení budeš postupně samostatně provádět montáž a kompletaci chladírenského nábytku, připravovat si materiál a spolu s kolegy řešit nejrůznější problémy, které se při montáži mohou vyskytnout.

Požadujeme:
Zájem o práci montážního dělníka a učit se nové věci
Ochota práce na 2 směny
Zručnost, pečlivost, zodpovědnost
Pokud už máš nějaké zkušenosti z výroby, je to výhodou, ale rozhodně ne podmínkou. Vše tě naučíme!

Na těchto trasách budeme nově zajišťovat dopravu zdarma:
Český Krumlov – Mirkovice – Markvartice – Velešín – Netřebice – Kaplice nádraží
Loučovice – Vyšší Brod – Dolní Dvořiště
Potřebuješ pomoct s dopravou? Zavolej nám na tel. číslo 603 422 257 a domluvíme se na podrobnostech.

Nabízíme:
Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Atraktivní mzdové ohodnocení
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Další placené volno až 5 dní ročně za odpracovanou dobu
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
Příspěvek na dětské letní tábory
Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
Zdarma očkování proti chřipce
Finanční odměny za zlepšovací návrhy

Místo práce: Kaplice
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Nožičková (tel. 388 404 315, e-mail: Lenka.Nozickova@hauser.com)
Více volných míst najdete na www.hauser.cz