https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Smetanova+841%2C+Vset%C3%ADn&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3371786;17.9911121;Smetanova 841, Vsetín 755 01, Česko Manažer obchodního místa pro refion Zlín/Vsetín | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Manažer obchodního místa pro refion Zlín/Vsetín

NN Finance, s.r.o. 01

Smetanova 841, Vsetín

Detail firmy

Markéta Heglasová
601 087 214

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 45 000,- Kč

MANAŽER/KA OBDHOCNÍHO MÍSTA PRO REGION ZLÍN/VSETÍN
POŽADUJEME: Min. SŠ vzdělání s maturitou. Čistý trestní rejstřík. Řidičský průkaz sk. B, Znalost práce na PC (MS office). Bohaté zkušenosti s obchodem (nejlépe v oblasti pojišťovnictví). Zdravě ambiciózní přístup, týmovost a čestné jednání s klienty i kolegy. Zkušenost s vedením a budováním týmu, manažer je parťák, který umí kolegy motivovat a posouvat je i sebe kupředu. Samostatnost, schopnost řídit si své aktivity a čas. Zodpovědnost, spolehlivost, příjemné a profesionální vystupování. Chuť dále se vzdělávat a pracovat na sobě
NÁPLŇ PRÁCE: Vedení svěřené pobočky. Aktivní nábor nových kolegů a jejich adaptace. Rozvoj a motivace obchodního týmu. Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty. Monitoring a zodpovědnost za obchodní výsledky a stanovené plány celé skupiny
NABÍZÍME: Motivační finanční ohodnocení + bonusy. Propracovaný systém vzdělávání, šitý na míru. Zázemí a podpora silné mezinárodní společnosti (jsme od roku 1991 na českém trhu). Slevy pro zaměstnance na široké portfolio produktů. 5 týdnů dovolené + 5 sick days. Příspěvek na stravování, cafeterie. Pravidelné společné akce, teambuildingy nebo firemní večírky. Přizpůsobili jsme práci aktuální situaci, digitalizace, možnost sjednávání online
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Markéta Heglasová, tel.: 601 087 214, nebo emailem: marketa.heglasova@nn.cz