https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pr%C5%AFmyslov%C3%A1+2295%2C+Svitavy&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.7641780;16.4854445;Průmyslová 2295/26, Svitavy 568 02, Česko Manažer/ka restaurace | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Manažer/ka restaurace

ARAMARK, s.r.o. - Svitavy

Průmyslová 2295, Svitavy

Detail firmy

Klára Tomanová
720 951 014

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- Kč

NÁPLŇ PRÁCE: řízení, koordinace a kontrolování procesů v restauraci, vedení zaměstnanců,
zodpovědnost za kontrolu nastavených provozních procesů a za plnění standardů ve stravovacím provoze, komunikace s klientem, hosty a aplikace gastronomických projektů na provoze, spolupráce se mzdově-personálním oddělením při výběru nových zaměstnanců, zpracování docházek, apod., zaučování nových pracovníků týmu, zodpovědnost za správnost nastavení procesů v rámci hygieny, PO a BOZP, zodpovědnost za kvalitu vyrobených pokrmů
vedení skladového hospodářství zboží a surovin, práce v provozu
POŽADAVKY: nutná praxe s administrativou a vedením lidí, výhodou praxe v závodním stravování a gastronomii, schopnost být součástí týmu, podmínkou dobrý zdravotní stav a dobré hygienické návyky
NABÍZÍME: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, pracovní doba od PO - PÁ v čase cca 7:00 - 15:30 hod, firemní telefon, firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školení K hrubé měsíční mzdě náleží nenárokovaná složka osobního ohodnocení.
KONTAKT: e-mailem