Práce Nabídka zaměstnání

Manažeři obchodního místa pro region Zlín/Vsetín

NN Finance, s.r.o. - Zlín

Kvítková 3687, Zlín

Detail firmy

Markéta Heglasová
601 087 214

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 45 000,- Kč

Máte obchodního ducha, hledáte zajímavou, perspektivní práci, ale nebaví vás sedět na jednom místě? Jste v terénu jako "ryba ve vodě", baví vás obchod? Jste osobnost, která se orientuje na cíl a umí motivovat k dosažní úspěchu i druhé? Chcete řídit své obchodní místo, svůj tým profesionálních poradců a podílet se na jeho vybudování a rozvoji? Pak hledáme právě Vás!
Náplň práce:
- Vedení svěřené pobočky
- Aktivní nábor nových kolegů a jejich adaptace
- Rozvoj a motivace obchodního týmu
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty
- Monitoring a zodpovědnost za obchodní výsledky a stanovené plány celé skupiny
Co u nás využijete:
- Min. SŠ vzdělání s maturitou
- Čistý trestní rejstřík
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost práce na PC (MS office)
- Bohaté zkušenosti s obchodem (nejlépe v oblasti pojišťovnictví)
- Zdravě ambiciózní přístup, týmovost a čestné jednání s klienty i kolegy
- Zkušenost s vedením a budováním týmu, manažer je parťák, který umí kolegy motivovat a posouvat je i sebe kupředu
- Samostatnost, schopnost řídit si své aktivity a čas
- Zodpovědnost, spolehlivost, příjemné a profesionální vystupování
- Chuť dále se vzdělávat a pracovat na sobě
Na co se u nás můžete těšit:
- Motivační finanční ohodnocení + bonusy
- Propracovaný systém vzdělávání, šitý na míru
- Zázemí a podpora silné mezinárodní společnosti (jsme od roku 1991 na českém trhu)
- Slevy pro zaměstnance na široké portfolio produktů
- 5 týdnů dovolené + 5 sick days
- Příspěvek na stravování, cafeterie
- Pravidelné společné akce, teambuildingy nebo firemní večírky
- Přizpůsobili jsme práci aktuální situaci, digitalizace, možnost sjednávání online
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvíme se na setkání u dobré kávy.