https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jind%C5%99ich%C5%AFv+Hradec&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1443265;15.0033540; , Jindřichův Hradec 377 01, Česko Mistr ve sklářské výrobě | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Mistr ve sklářské výrobě

ISOSKLO, spol. s r.o.

Jindřichův Hradec

Detail firmy

Jan Kandl
384362447

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- až 39 000,- Kč

Pracovní náplň: Mistr ve výrobě izolačních skel.Požadujeme úplné středoškolské vzdělání, technické myšlení; dobrou znalost na PC; pečlivost; spolehlivost; komunikační schopnosti; pracovní doba 6.45-15.30 hod. a 15.00 až 23.30 hod.; možnost závodního stravování; 13. plat
Žádáme zájemce o zaměstnání, aby se chodili ucházet o místo přímo do areálu firmy k panu Janu Kandlovi, kdykoliv v časech od 7.00- 10.00 a 12.00-15.00