Práce Nabídka zaměstnání

NÁDVORNÍK - pomocný pracovní údržby

Výstaviště České Budějovice a.s.

Husova tř. 523, České Budějovice

Detail firmy

Alena Gulová
602 575 472

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 120,- Kč

Pracovní poměr na dobu určitou.
Náplň práce: Provádí údržbové práce v objektu, základní údržbu technických zařízení, úklid a údržbu volných ploch v areálu, sekání trávy, úklid sněhu
Požadavky: ŘP "B", oprávnění k obsluze VZV výhodou
Nabízíme: parkování v areálu, 5 týdnů dovolené, peněžitý příspěvek na stravování, penzijní, životní pojištění, FlexiPassy, roční odměny, volné vstupenky na akce, 7,5 hod. pracovní doba
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.