Práce Nabídka zaměstnání

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

GLOBE INVEST, spol. s r.o.- Pražská tř.

Pražská tř. 16, České Budějovice

Richard Pacovský

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 35 000,- až 70 000,- Kč

Náplň práce na pozici:
- Prodej a péče o stávající i potencionální firemní zákazníky
- Konzultace a pomoc zákazníkům zorientovat se v našich službách
- Optimalizace, rozšiřování, prodej O2 služeb stávajícím zákazníkům
- Zajišťování spokojenosti zákazníků
Nabízíme:
- Propracovaný systém školení
- Individuální, energický a pozitivní přístup
- Prostor pro seberealizaci a velkou samostatnost
- Nástup možný ihned
- Motivující finanční ohodnocení
- Podpora nejsilnější telekomunikační společnosti na českém trhu
- Jedinečnou příležitost pro získání zkušeností v oboru telekomunikací
Požadujeme:
- Pozitivní a proaktivní přístup k práci
- Ukončené SŠ vzdělání
- Vstřícné jednání (pro-zákaznický přístup
- Chuť učit se novým věcem
- Zájem o práci v telekomunikacích
- Základní znalost práce na PC
- Trestní bezúhonnost
- ŘP sk. B - aktivní řidič
Zaměstnanecké výhody: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu richard.pacovsky@o2.cz nebo info@globe-invest.cz