https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=t%C5%99%C3%ADda+N%C3%A1rodn%C3%AD+svobody+29%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3104120;14.1426552;třída Národní svobody 29/17, Písek 397 01, Česko OBSLUHA COPYCENTRA | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OBSLUHA COPYCENTRA

BONUM-REPRO s.r.o.

třída Národní svobody 29, Písek

Detail firmy

Martina Vlková

  • min. vzdělání

    Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Nástupní plat 20 000,- až 30 000,- Kč

Náplň práce:
Obsluha zákazníků - kopírování a tisk dokumentů, vazby, laminace, dokončovací práce. Příjem zakázek, vyřizování zakázek, komunikace se zákazníky
Pracovní doba 8.00 - 17.00 hod.
Práce na HPP na úplný i částečný úvazek - dle domluvy
Požadavky na uchazeče:
- dobrá znalost práce na PC
- znalost grafických programů
- spolehlivost, flexibilita, komunikativnost
- řidičský průkaz sk. B
Kontakt osobně na provozovně - pouze pondělí 9.00 - 11.00 hodin, nebo e-mail: vlkova@bonum-repro.cz