https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Sa%C5%BEinova+888%2C+Milevsko&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4396941;14.3844888;Sažinova 888, Milevsko 399 01, Česko OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU

ZVVZ MACHINERY, a.s.

Sažinova 888, Milevsko

Detail firmy

Hana Klukáčková
382 55 2705

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- až 26 000,- Kč

PP na dobu určitou - možno prodloužit nebo změnit na neurčito.
Náplň práce:
- obsluha a programátor ohraňovacího lisu TRUMPH nebo GASPARINI
- příprava a kontrola nářadí a nástrojů
- kontrola a preventivní údržba stroje
- vstupní kontrola polotvarů a samokontrola provedené práce.
Požadavky:
- vyučení v oboru strojírenství, praxe na daném stroji vítána
- znalost čtení technických výkresů
- samostatnost a flexibilita.
Pracovní doba: 6 - 14:30 hod.
Výše mzdy je závislá na kvalifikaci jednotlivého uchazeče.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní program.
Bližší informace získáte: Ing. Hana Klukáčková tel. : 382 55 2705, hana.klukackova@zvvz.cz, schůzku domluvit předem.