https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=T%C5%99%C3%ADda+B%2E+Smetany+1332%2C+Nov%C3%BD+Byd%C5%BEov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.2497613;15.4929738;Třída B. Smetany 1332, Nový Bydžov 504 01, Česko OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ (KROMĚ OBSLUHY VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ) | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ (KROMĚ OBSLUHY VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ)

AGRA GROUP a.s. - NB

Třída B. Smetany 1332, Nový Bydžov

Detail firmy

Martin Vít
722 964 396

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 120,- až 156,- Kč

- Místo výkonu práce: Třída B. Smetany č.p. 1332, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu určitou (15.9.2021 - 13.12. 2021)
- Náplň práce: obsluha manipulačních zařízení v sušárně, nastavení a kontrola parametrů sušení sledování procesu sušení vč. obsluhy zdvihacích manipulačních zařízení
- Požadujeme: kladný přístup k práci, spolehlivost; ověření praxe - nutno doložit potvrzením od jiného zaměstnavatele nebo čestným prohlášením zaměstnance

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Vít Martin Ing., MBA, tel.: 722 964 396, e-mail: martin.vit@agra.cz