https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pra%C5%BEsk%C3%A1+288%2C+P%C3%ADsek&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3109092;14.1413359;Pražská 288, Písek 397 01, Česko OBSLUHA PRODEJNY, PRODEJCE, TECHNICKÝ PORADCE | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OBSLUHA PRODEJNY, PRODEJCE, TECHNICKÝ PORADCE

Libor Mareš
607 631 848

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 25 000,- Kč

Náplň práce:
- obsluha zákazníků na prodejně
- zpracovávání poptávek, nabídek a objednávek
- technikcé poradenství
- výroba hydraulických hadic
Pracovní doba: Pondělí - Pátek 8:00 - 16:30 hod.
Požadujeme: ŘP sk. B, práce na PC, spolehlivost, ochota dále se vzdělávat, AJ výhodou.
Nabízíme: stravenky, školení, zázemí nadnárodní společnosti, firemní benefity a další.
První kontakt na email: l.mares@cravt.cz