https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Smetanova+662%2C+Vset%C3%ADn&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3363076;17.9939375;Smetanova 662, Vsetín 755 01, Česko Obchodní konzultant/ka | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní konzultant/ka

Stanislav Černobila
724 792 592

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 22 600,- Kč

OBCHODNÍ KONZULTANT/KA
POŽADUJEME: SŠ vzdělání s maturitou. Komunikativní povahu, samostatnost, flexibilitu, odpovědnost a spolehlivost. Reprezentativní a příjemné vystupování. Čistý trestní rejstřík. ŘP sk. "B" - není podmínkou. Základy práce na PC.
NÁPLŇ PRÁCE: Péče o firemní a privátní klientelu. Poskytování komplexního poradenského servisu. Vyhledávání nových obchodních příležitostí. Pravidelný kontakt a dlouhodobé vztahy s klienty. Profesionální servis klientům a navrhování optimálních řešení. Reprezentace na marketingových akcích společnosti. Po zaškolení služby na přepážce.
NABÍZÍME: Bezplatné vzdělávání a možnost profesního rozvoje. Po zapracování možnost "home office". Čerpání z bohatého systému benefitů. Nadstandardní ohodnocení. Operativní leasing, zvýhodněný mobilní tarif.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: stanislav.cernobila@generaliceska.cz
Ov. email: 12.11.