https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%98etenick%C3%A1+133%2C+Teplice&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.6422023;13.7922352;Řetenická 133, 415 01, Česko Obchodní manažer/manažerka pro Evropu - Junior | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní manažer/manažerka pro Evropu - Junior

Lukáš Čejka
724 243 937

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 30 000,- Kč

Požadavky na zaměstnance
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- Minimálně SŠ vzdělání ideálně v technickém/všeobecném oboru
- Aj / Nj na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Dobré organizační a komunikační dovednosti, vstřícné a sympatické vystupování, komunikativnost, flexibilita
- Schopnost samostatně pracovat a plánovat
- Aktivní přístup k práci a spolehlivost
- Časová flexibilita
- Zkušenosti s vedením projektů výhodou
- ochota často cestovat ( 3-4 dny v týdnu )
- znalost práce na PC , excel
- cílevědomost, samostatnost, důslednost, zodpovědnost
- min. 2 roky praxe v oblasti obchodu
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- Akviziční činnost a péče o stávající zákazníky v celé Evropě ( cihlářský průmysl )
- Příprava cenových nabídek
- Komunikace napříč firmou v rámci zakázky
- Reporty výsledků
Zaměstnanecké výhody, benefity
- Atraktivní provizní systém, diety
- Motivační bonusy za dobře odvedenou práci
- Příspěvky na pojištění
- Auto i k soukromým účelům
- Mobil
- Notebook
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost homeoffice
- Firemní akce
- Skvělý tým a přátelští kolegové
- Možnost seberealizace
- Kariérní růst
Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola.