https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C4%8Ckyn%C4%9B&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.1150268;13.8290588; , , Česko Obchodní referent/ka | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní referent/ka

Vladimír Chum
604 295 325

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 33 000,- až 45 000,- Kč

Hlavní náplň práce:
• zpracovávání cenových nabídek v oblasti dřevařských technologií na dodávku
náhradních dílů, oprav pilařských linek a dodávku jednotlivých strojních zařízení
Požadujeme:
• VŠ / SŠ vzdělání strojního zaměření
• nejméně 3 roky praxe (technologa, v řízení výroby nebo obchodního referenta ve strojírenské firmě)
• velmi dobrou technickou představivost a znalost strojní technologie
• ochotu učit se novým věcem
• velmi dobré komunikativní schopnosti, samostatnost a schopnost týmové práce
• znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
Nabízíme:
• dlouhodobý pracovní poměr
• perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující firmě
• dobrý pracovní kolektiv
• velmi dobré mzdové podmínky
• náborový příspěvek ve výši 100 000,- Kč
• firemní automobil s možností používání pro soukromé účely (po zapracování)
• možnost ubytování v podnikovém apartmánu
• zaměstnanecké benefity:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na dopravu
- motivační věrnostní systém
- možnost bezúročné půjčky
- firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky