Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní reprezentant - prodej elektroinstalační materiál

Kateřina Všetečka

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 40 000,- Kč

Životopis zasílejte na e-mail: vsetecka.k@sonepar.cz

Pracoviště: pobočka - Jateční 34b, Plzeň; pobočka-Domažlická 1298/127, Plzeň

JAKÁ JE HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE
o Prodej elektroinstalačního materiálu
o Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových
o Obchodní činnost a podpora e-commerce
o Osobní prezentace u zákazníků i na prodejně
o Spolupráce při odbavení zákaznických potřeb na pobočce
POŽADUJEME
o Obchodního ducha - pro typ společnosti B2B naprosto klíčové
o Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru - výhodou
o Uživatelská znalost MS Office
o Flexibilitu, samostatnost, férové jednání a chuť pracovat
o Řidičský průkaz - skupina B - aktivní řidič
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, stravenkový pušál, příspěvek na penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti zdarma, propracovaný systém zaškolení