https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Nov%C3%A1+641%2C+Vele%C5%A1%C3%ADn&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.8209274;14.4579008;Nová 641, Velešín 382 32, Česko Obchodní zástupce pro Jihočeský kraj | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupce pro Jihočeský kraj

Renata Tomanová
385 792 119

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 22 000,- až 28 000,- Kč

Přijmeme zaměstnance na pozici obchodního zástupce.
Náplň práce:
kontakt se stávajícími zákazníky a vyřizování jejich požadavků (poptávky, nabídky),
vyhledávání nových zákazníků, zajišťování servisu nástrojů (pravidelné svozy) u svých zákazníků
práce s moderními IT nástroji (E-SHOP, emailový marketing).
Požadujeme vzdělání technického směru, absolventy zaučíme.
Mzda závislá na vlastním výkonu, pružná pracovní doba, mladý kolektiv a principy malé rodinné firmy, slevy až 40% na nástroje a nářadí pro vlastní potřeby, k dispozici služební automobil, telefon a notebook.
Životopisy zasílejte na : renata.tomanova@centes.cz