https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Tov%C3%A1rn%C3%AD+170%2C+%C4%8Cesk%C3%BD+Krumlov&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.8340954;14.3297080;Tovární 170, Český Krumlov 381 01, Česko Obráběč / Přípravkář | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obráběč / Přípravkář

FRONIUS Česká republika s.r.o.

Tovární 170, Český Krumlov

Detail firmy

Jarošová Marcela, Hauptová Veronika
380 705 250, 607 301 905

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 42 000,- Kč

Obráběč / Přípravkář- vzdělání střední odborné s výučním listem. Vhodné i pro absolventy. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 25.000,-- - 42.000,-- Kč hrubého.

Náplň práce:
především obrábění dílů pro přípravky a montování přípravků do finální podoby
/ podpora pro technické oddělení a pro oddělení výroby transformátorů
/ výroba a údržba přípravků, nářadí a výrobních modelů pro oddělení výroby
/ údržba svěřených strojů a výrobních zařízení - zajištění jejich bezproblémového fungování v rámci standardů kvality
/ práce na obráběcích strojích (soustruh, frézka, CNC…atd), zámečnické práce
/ odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních postupů dle standardů pracoviště

Naše požadavky:
/ SOU / SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na obrábění
/ předchozí relevantní pracovní zkušenosti (práce na dílně: zámečník, nástrojař, přípravkář, obráběč)
/ dovednost pracovat se soustruhem, CNC, frézkou, strojní vrtačkou, bruskou, strojních nůžkách, atd.
/ dobrá orientace v technické dokumentaci
/ manuální zručnost
/ týmové smýšlení, ochota dále se vzdělávat
/ spolehlivost, samostatnost, flexibilita
/ dobrý zdravotní stav

Naše nabídka:
/ stabilní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
/ mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem
/ závodní stravování, 13. mzda, 5 týdnů dovolené a další benefity
/ čisté pracovní prostředí, příjemný pracovní kolektiv
/ proškolení v oblasti výrobních a interních procesů Fronius

Po-Pá od 7:00 do 15:30 h
Kontakt: Jarošová Marcela, tel: 380 705 116, 607 301 905
email: jarosova.marcela@fronius.com