Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha digitálního tiskového stroje

Tisknisi s.r.o. - ul. Za Otýlií

Za Otýlií 2872, České Budějovice

Detail firmy

Klimeš Radomír
775101363

  • min. vzdělání

    Nižší střední

Nástupní plat 115,- až 150,- Kč

Rozšiřujeme tým a pro naši digitální produkci přijmeme schopného pracovníka na pozici "Pracovník / pracovnice obsluhy digitální tiskárny a konečného zpracování", který bude mít na starost kompletní obsluhu špičkové digitální tiskárny Konica-Minolta tzn. tiskovou produkci + konečné zpracování (řezání na moderních strojích, příp. balení atd.).

Nabízíme:

- odborné zaškolení

- zajímavé mzdové ohodnocení

- po zaučení navýšení hodinové mzdy

- práci v příjemném kolektivu a v nové moderní výrobní hale

- práce na dobu neurčitou

- služební telefon i pro soukromé využití

- tankovací kartu se slevami na tankování

- občerstvení na pracovišti

Náplň práce:

- plná obsluha špičkové digitální produkční tiskárny Konica Minolta

- odpovědnost za kompletní tiskovou produkci (vizitky, letáky, plakáty, brožury atd.)

- dokončující zpracování na moderních strojích (automatické řezačky papíru, skládačky, bigovačky atd.)

- práce v propracovaném systému zpracování objednávek

- komunikace s grafiky

Požadujeme:

- velká výhoda praxe na obdobné pozici minimálně 1-2 roky

- vysokou zručnost (manuální) a pečlivost

- samostatnost a smysl pro odpovědnost

- rutinní znalost práce na počítači (ms office, internet)

- ochotu učit se novým věcem