https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Samota+253%2C+Kaplice&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.7204662;14.4825636;Samota 253, Kaplice 382 41, Česko Obsluha práškové lakovny | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha práškové lakovny

Lenka Nožičková,
388 404 315

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 678,- až 33 856,- Kč

Obsluha práškové lakovny - Náplň práce:
Obsluha práškové lakovny při výrobě chladicího a mrazicího nábytku
Navěšování jednotlivých dílů chladírenského nábytku
Vizuální kontrola lakovaných dílů
Činnosti spojené s obsluhou lakovacího stroje
Požadujeme:
Ochota práce na 2 směny
Praxe ve výrobní společnosti výhodou
Fyzická zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost
NABÍZÍME
Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Atraktivní mzdové ohodnocení
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
Příspěvek na dětské letní tábory
Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
Zdarma očkování proti chřipce
Finanční odměny za zlepšovací návrhy, spolehlivost, samostatnost
Kontakt: Nožičková, Lenka Ing., tel.: 388 404 315, e-mail: Lenka.Nozickova@hauser.com