https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Havl%C3%AD%C4%8Dkova+580%2C+Borohr%C3%A1dek&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1045801;16.0813463;Havlíčkova 580, Borohrádek 517 24, Česko Obsluha strojního zařízení - dřevozpracující provoz | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha strojního zařízení - dřevozpracující provoz

Wotan Forest, a.s. - Pila Borohrádek

Havlíčkova 580, Borohrádek

Detail firmy

Miroslav Veselý
720 949 006

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 18 000,- až 28 000,- Kč

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera@wotan.cz.
Požadujeme:
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu.
Náplň práce:
- obsluha strojního zařízení pro zpracování dřeva
- dodržování technologických postupů
- manipulace s břemeny (nutnost fyzické zdatnosti).
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, náborový příspěvek a další slevové programy pro zaměstnance.