Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha tiskového plotru a výroba reklamy

Tisknisi s.r.o. - ul. Za Otýlií

Za Otýlií 2872, České Budějovice

Detail firmy

Klimeš Radomír
775101363

  • min. vzdělání

    Nižší střední

Nástupní plat 18 000,- až 22 000,- Kč

Pro naše produkční oddělení přijmeme pracovníka, který budete mít na starosti výrobu reklamy (řezání plakátů/billboardů, kompletace rollupů, výrobu bannerů, separaci samolepek, expedice atd.) a dále obsluhu špičkových velkoplošných tiskáren Mimaki (tiskový plotr).

Nabízíme:
- odborné zaškolení
- zajímavé mzdové ohodnocení
- po zaučení navýšení hodinové mzdy
- práci v příjemném kolektivu
- práce na dobu neurčitou na HPP nebo na zkrácený úvazek (DPP, DPČ)

Náplň práce:
- postprodukce (řezání, lepení, balení, expedice atd.)
- obsluha tiskových plotrů (produkce zakázek dle tiskové fronty)
- tisk na širokou škálu materiálů (postery, samolepky, plachty, mesh, vlajkovina atd.)
- výpomoc při řezání a laminování (nové a moderní stroje)

Požadujeme:
- velká výhoda praxe na obdobné pozici minimálně 1-2 roky
- vysokou zručnost (manuální) a pečlivost
- samostatnost a smysl pro odpovědnost
- velmi dobrou znalost práce na počítači
- ochotu učit se novým věcem

V případě zájmu o tuto pozici nás neváhejte kontaktovat na uvedený e-mail a zašlete profesní životopis s fotografií. Následně budete přizvání k pracovnímu pohovoru.