https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Fr%2E+Kloze+2316%2C+Kladno&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1392592;14.0915038;Fr. Kloze 2316, Kladno 272 01, Česko Odborný pracovník v laborařích VŠ - Oddělení biologických analýz | Nabídka práce REGIONJIH.CZ

Odborný pracovník v laborařích VŠ - Oddělení biologických analýz

Kateřina Kuchyňová
603 159 783, 482 411 655

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 22 980,- až 33 790,- Kč

Požadujeme:
- VŠ vzdělání přírodovědného směru, biologického oboru, event. chemického oboru s mikrobiologickým zaměřením,
- osvědčení o výkonu zdravotnického povolání - odborný pracovník v labortorních metodách a v přípravě léčivých přípravků - výhodou,
- práce v mikrobiologické laboratoři min. 2 roky,
- dobrá znalost práce na PC,
- organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost,
- řidičský průkaz sk.B.

Náplň práce:
- provádění laboratorních vyšetření ( mikrobiologické a biologické rozbory vod, potravin, kalů, zemin, kontrola sterilizace apod.) včetně hodnocení,
- zavádění nových metod a jejich validace,
- samostatná práce s laboratorním informačním systémem,
- spolupráce s terénními pracovníky,
- komunikace se zákazníky.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek,
- smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením ( zástup za mateřskou dovolenou),
- platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace,
- 5 týdnů dovolené při plném úvazku + 2 sick days,
- příspěvek na stravování.

Kontakt e-mailem viz výše.